0 532 636 91 15 | 0 850 532 91 64

Sosyal Medyada Biz}

Beylikdüzü Petek Temizliği

beylikduzupetektemizligi1

Beylikdüzü Petek Temizliği

Kış aylarının en çetin geçtiği dönemlerde yaşıyoruz. Bu zor ve soğuk geçen günlerde birçoğumuz evlerimizde bulunan ısınma cihazlarına ve kombilere rağbet etmekteyiz. Bu kadar fazla rağbetin olduğu bir ortamda kombilerin arızalanması ya da kombi peteklerinin temizliğinin aksatılması durumda bu kış günlerinin daha da zor geçmesi muhtemeldir. Eğer sizde bu tür bir sorun yaşamak istemiyorsanız Beylikdüzü tesisatçısı olarak sizlere hizmet sunma konusunda söz veriyoruz.

Evlerinizde ve iş yerlerinizde bulunan tüm kombilerinizde yapılacak doğru temizlik, gelecek olan doğalgaz faturanızda ortalama %30 ile % 40 arasında değişen bir tasarruf sağlanmasına yardımcı olacaktır. Beylikdüzü Tesisatçısı tüm bu tasarruf içeren Beylikdüzü petek temizliği hizmetiyle siz müşterilerine hızlı ve sorunsuz hizmetin garantisini veriyoruz.

Kaloriferden gelen suyun devamlı olarak kullanılması ve devir daimle beraber hareket ettirilmesi birlikte peteklerde ve kombilerinizde oluşan her türlü pislik,tortu ve kalın hale gelmiş su doğalgaz faturanıza normalinden çok daha fazla maddi külfet eklemektedir.Beylikdüzü petek temizliği hizmeti verecek olan uzman ekip bu pisliklerden ve tortulardan arındırma konusunda başarılı müdahale içeren teknolojik ekipman ve kimyasal temizlik ilaçlar ile siz müşterilerine hizmet vermeye çalışıyor.

Beylikdüzü petek temizliği ile kombilerinizin genel bakımını ve peteklerinizin temizlik bakımı yaptırıp, kış mevsiminde yaşanan ekstra maliyet sorunundan kurtulmak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Böylece petekleriniz kış aylarına en iyi şekilde hazırlanmış olur.

Petek Temizliği

19 Ocak 2016
390.094 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


Yandex.Metrica Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti    Esenyurt Su Tesisatçısı   Petek Temizliği    Beylikdüzü Su Tesisatçısı     Avcılar Tesisatçı