0 532 636 91 15 | 0 850 532 91 64

Sosyal Medyada Biz}

Beylikdüzü Tesisat

beylikdüzü-tesisat1

                    Beylikdüzü Tesisat

Beylikdüzü Su Tesisatçısı olarak yıllardır güvenle inşa ettiğimiz bir çalışma anlayışına ve çalışma prensibine sahibiz. Bu yüzden her geçen gün çalışma alanımızı ve siz müşterilerimizle olan iş arkadaşlığımızı arttırmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Beylikdüzü tesisat işleri konusunda sahip olduğumuz uzman ekip ve ekipmanlar sayesinde en hızlı şekilde çözümler yaratmayı ve bu çözümlerin istediğiniz işleme uygun şekilde yapılmasını hedefliyoruz.

Beylikdüzü tesisat işlerinde müdahalede bulunduğumuz birçok çalışma alanu söz konusudur. İşte hizmet verdiğimiz bu alanların bazıları :

Su Kaçağı Tespiti ve Gerekli Müdahalelerin Yapılması
Tıkanıklık Açma ve Sorun Tespit Etme
Kanal Açma
Pimaş Açma
Su Tesisatı İşlemleri
Doğalgaz Tesisatı Kurulum ve Müdahalesi
Banyo Tesisat İşleri
Petek ve Genel Kombi Temizliği

Bahsettiğimiz tüm bu işlemler bir mekanda yaşanabilecek ve gayet normal olarak karşılanabilecek olan aksaklıklardır. Bu aksaklıkların çözümünü bulmak ise bizimle çok kolaylaşıyor!

Beylikdüzü tesisat işleri hakkındaki her türlü müdahaleyi, parça değişimini, genel temizlik ve bakımını yaptırmanız için bizlere ulaşmanız yeterli.

Tüm tesisat işleri konusunda sormak istediğiniz her türlü soruyu ve bizlere iletmek istediğiniz tüm görüşleriniz için bizlere istediğiniz saatte ve zamanda arayabilirsiniz.Tesisat işlerinde yardım almak ve durum danışmak üzere aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını kolayca alabilmek için bize ulaşabilir, sonrasında da kısa sürede bulunduğunuz yere ekiplerin gelmesini ve sorunlarınızı çözmesini sağlayabilirsiniz.

19 Ocak 2016
1.276 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


Yandex.Metrica Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti    Esenyurt Su Tesisatçısı   Petek Temizliği    Beylikdüzü Su Tesisatçısı     Avcılar Tesisatçı