0533 092 65 69

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda
5 (3)

Beylikdüzü Su Tesisatçısı olarak yılların verdiği tecrübe ve bilgi ile işimizi aşkla yapmanın gururunu yaşıyoruz. Her hususta İdeal fiyat garantisi ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Özellikle su kaçağı, doğalgaz tesisatı, su tesisatı ve tıkanıklık açma prosedürlerini kısa bir sürede gerçekleştiriyor ve katiyen kırma dökme prosedürü yapmıyoruz. Beylükdüzü’nde bulunan firmamız, Avrupa ve Asya Yakasına hizmet vermektedir.

Güvenle Çalışıyoruz…
Hedeflediğimiz ilk ve tek şey müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı devam ettirmektir. Bunun için elimizde bulunan cihazları teknoloji odaklı takip ediyor ve sürekli kendimizi yenileyerek çalışıyoruz.

Sorun Değil Çözüm Üretiyoruz…

Beylikdüzü Su Tesisatçısı Küçük problemler için size büyük problemler oluşturan kurumlar ya da şahıslardan çok farklı bir çalışma sistemine sahibiz. Acil olarak tesisat hattımız heran hizmet vermeye açık. Beylikdüzü Tesisat olarak bizler çözüm yolunu en kısa yoldan bulmayı hedef edindik. Bölgesel tarama ve noktasal belirleme ile belli bir çalışma alanını kullanarak sizi bütün su kaçağı ve tıkanıklık problemlerinızdan kurtarıyoruz… Vermiş olduğumuz hizmetlerden bazıları şöyledir;

Su Kaçağı Tespiti
Tıkanıklık Açma
Kanal Açma
Pimaş Açma
Su Tesisatı İşlemleri
Doğalgaz Tesisatı
Banyo
Petek Temizliği
Her türlü soru ve görüşlerinizi için bizleri istediğiniz saat diliminde aramaktan çekinmeyiz. Aklınıza takılan bütün sorularınız için bize ulaşın.

Puan Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız